Adzik

just

Adzik

 

Dzieffczynka ze Strategi Grafiki WSR. Urodzona w Warszawie w 1986 r. i bardzo z tego dumna. Nie zamierza jednak spędzić reszty życia w kraju, w którym wszystko jest możliwe,a w sumie to nic, gdzie u władzy są pierzastre kartofelki, pierwszy mulat IV RP i boski Roman.
Pomiędzy Syjonem a Babilonem, szuka swego miejsca we wszechświecie.
30 cm ponad chodnikami.
Zuo i chAAHAAHAHAAA jak to sie zwyklo juz mawiac w wueserze. Zbyt leniwa by osiagnąc megababiloński sukces. Zostala jej chwila i całe życie na zastanowienie sie "co by w życiu chciala zrobić?". Lubi sie obijać, ale lubi tez dać sobie w kośc, pózniej kość jej daje w mózg i takie tam emeryckie perypetie. Mówią o niej ADHD, alkoholik, ale to nej prawda. Przecież słucha najlepszej rozgloścni radjowej w PL - Radio Ma_Ryja. Jej marzeniem jest bycie zaebistą, ale daleka i zbyt cieżka praca do tego, wiec pewnie zostanie mega looserem.
Szuka sponsora na MINI Copera One, nie wiedzieć czemu udalo jej sie zrobić prawo jazdy - Dziwny jest ten świat jak to śpiewal Czesiek i jak to Kazek skwitowal podczas ceremony of objęcie urzedu prezydenta miasta st. Warszaffki.elo.
Zdjęcia dobrego dzieffczynka nie zrobi, gdyż ostrości zlapać nie moze, bo ślepa i łapy jej sie trzesą jak starmu alkoholikowi. Nie znana, nie dązy do popularności, krytycy skrytykują, znajomu powiedzą ze spoko i rezultatem bedzie i tak zero hajsu.
Zawsze przy niej - evil kat - tofik

 

 

wróć!

 Forum WSR // WSR, Szkola Reklamy // WSR // IMiNS // Strony sluchaczy WSR - powrot // Szkola i Kursy Wizazu